w bazie 36 obiektów
25 ofert specjalnych, 1 ogłoszeń, 22 atrakcji, 4 zniżek
Turystyczny Portal Województwa Podlaskiego
Lekkie zachmurzenie 12°C

Pięć Dębów - Oferty specjalne

Położenie
Pięć Dębów
0.00/5 (0)
Pięć Dębów
Pięć Dębów
od 100
za osobę
Kategoria:
Podkategoria:
Gmina:
Dokładny adres:
Supraśl
Rymarka 7
16-030 Supraśl
Telefon:
Strona www:
Facebook:
Email:
Imprezy okolicznościowe
cena od 100 do 500 za osobę

Wesele to jedna z najważniejszych uroczystości w życiu. W ośrodku Pięć Dębów to przyszła Panna Młoda decyduje o kolorystyce stołów, rodzaju świeczników i gatunku żywych kwiatów. Przyszły Pan Młody wybiera menu spośród ponad 100 atrakcyjnych pozycji zawartych w karcie. Dzięki temu ich wesele będzie niezapomnianym przeżyciem kulinarno-estetycznym dla wszystkich gości. Decydując o charakterze uroczystości mogą Państwo wybierać Karczmę na 150 osób, Salę Bankietową na 220 osób, przyjęcie na świeżym powietrzu lub catering w każdym wybranym przez Państwa miejscu. Korzystając z wieloletniego doświadczenia całą resztą zajmujemy się my. Proponujemy również wesela w stylu staropolskim, włoskim lub rosyjskim. Jeżeli macie Państwo pomysł na niestandardowe wesele, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.


A już za kilka lat szczęśliwi rodzice mają możliwość wyboru jednej z dwóch wersji "chrzcin". Krótszej - w trosce o dziecko i dłuższej - ku uciesze wujków.

Gdy minie kilka kolejnych lat pociecha odwdzięczy się rodzinie zapraszając wszystkich na przyjęcie komunijne z animacjami prowadzonymi przez firmy organizujące przyjęcia dla dzieci. 

Do dyspozycji dzieci oferujemy w pełni wyposażony plac zabaw.

Pięć Dębów to najmłodsze dziecko właścicieli znanej Państwu restauracji Toast. Nasze ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży gastronomicznej procentuje najwyższym poziomem świadczonych usług. Jesteśmy w stanie dopasować się do najbardziej nawet wyszukanych potrzeb klientów w dziedzinie kuchni oraz aranżacji imprez.

Zapraszamy do organizacji szkoleń i integracyjnych imprez firmowych. Zgrany , zmotywowany i dobrze wyszkolony zespół to gwarancja sukcesu. 
Centrum konferencyjne Pięć Dębów do celów szkoleniowych oferuje: wyposażone w multimedia sale warsztatowe oraz salę konferencyjną. 

Teren ośrodka jak i otaczająca go Puszcza Knyszyńska stwarzają niepowtarzalne warunki do organizacji imprez integracyjnych. Znając Państwa oczekiwania jesteśmy w stanie zorganizować każdy rodzaj atrakcji zimowych i letnich. Dzięki współpracy z wyspecjalizowanymi firmami, jesteśmy w stanie stworzyć prawdziwe "Wesołe Miasteczko" dla dorosłych. Będą Państwo mieli co wspominać podczas wspólnej biesiady w przytulnej restauracji.

Atrakcje w okolicy
Imprezy w promieniu 10km
Noclegi w tej miejscowości