w bazie 33 obiektów
25 ofert specjalnych, 1 ogłoszeń, 22 atrakcji, 4 zniżek
Turystyczny Portal Województwa Podlaskiego
Lekkie zachmurzenie 12°C

"Poznaj Puszczę Knyszyńską" z cyklu "Podlaskie Let's Go Outside"

Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w spotkaniu pt. „Poznaj Puszczę Knyszyńską” z cyklu „Podlaskie Let’s Go Outside”, które odbędzie się 16 maja br. w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej w Białymstoku przy ul. Odeskiej 1, o godzinie 17:00 (wstęp wolny).

 

„Podlaskie Let’s Go Outside” to wydarzenie o luźnej formule, który ma za zadanie kształcić, otwierać ludzi na nowe doświadczenia, dostarczać bezcennych wspomnień, odkrywać to, co w województwie podlaskim jest jeszcze nieodkryte oraz docenić to, co niedoceniane. Ciekawi goście, towarzyszące spotkaniom projekcje filmów, wystawy fotografii oraz konkursy, mają za zadanie przybliżyć mieszkańcom Białegostoku i okolic walory turystyczne regionu.

Tym razem tematem spotkania będzie Puszcza Knyszyńska – rozległa i bliska, otulająca Białystok swą zielenią, a mimo to nadal skrywająca wiele tajemnic. O tym, jak wraz ze zmianą pór roku zmienia się arboretum opowie Iwona Zinkiewicz z Nadleśnictwa Supraśl – Kierownik Arboretum w Kopnej Górze, Krzysztof Łaziuk, Starszy Specjalista Straży Leśniej w Nadleśnictwie Supraśl przedstawi historię zapisaną w Puszczy, Waldemar Sieradzki, Prezes Fundacji „Natufilia” udowodni, że życie jest dobre, a las jest dla życia, a Robert Konował, Specjalista Służby Leśnej z Nadleśnictwa Krynki opowie o niezwykłym ogrodzie leśnym, jakim jest Silvarium w Poczopku.

 

Dodane:
12.05.2018
Ważne do:
09.09.2018