w bazie 33 obiektów
25 ofert specjalnych, 1 ogłoszeń, 27 atrakcji, 4 zniżek
Turystyczny Portal Województwa Podlaskiego
Lekkie zachmurzenie 12°C

Certyfikat POT 2017

Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna już po raz XV koordynuje etap regionalny konkursu na "Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat POT".

Konkurs skierowany jest do Lokalnych Organizacji Turystycznych, samorządów, instytucji i stowarzyszeń, a także prywatnych przedsiębiorców, twórców produktów turystycznych oraz organizatorów turystyki. 
Zgłoszenia do etapu regionalnego przyjmowane są do 18 września 2017.

Celem konkursu jest wybranie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych turystom produktów turystycznych. Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna przez takie działania chce docenić dotychczasową pracę na rzecz rozwoju turystyki w regionie, ale również promować nowe miejsca, wydarzenia i projekty. 

Zwycięski produkt otrzyma Złoty Certyfikat oraz przygotowaną przez Polską Organizację Turystyczną kampanię promocyjną o równowartości 100 000 złotych. 

Etap regionalny przewiduje natomiast specjalne Wyróżnienie Marszałka Województwa Podlaskiego oraz Prezesa PROT.

Dotychczasowe edycje konkursu pokazały, że z roku na rok cieszy się on coraz większym zainteresowaniem, zarówno wśród branży turystycznej, jak i lokalnych samorządów. Zeszłoroczna odsłona konkursu była rekordowa. Produkty turystyczne do etapu regionalnego zgłosiło 41 podmiotów.

Certyfikaty Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej otrzymali: Suwalski Park Krajobrazowy, WOSiR Szelment oraz XXI Mistrzostwa Polski w Pływaniu na Byle Czym "Co ma pływać nie utonie" w Augustowie z Polskim Radiem Białystok.

Szczegółowe informacje:
damian.paszko@podlaskieit.pl
- tel. +48 503 356 482.

Więcej informacji o konkursie na www.podlaskieit.pl oraz www.konkurs.pot.gov.pl

Organizator
Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna
Polska Organizacja Turystyczna

Dodane:
13.09.2017
Ważne do:
11.01.2018