w bazie 36 obiektów
25 ofert specjalnych, 1 ogłoszeń, 22 atrakcji, 4 zniżek
Turystyczny Portal Województwa Podlaskiego
Lekkie zachmurzenie 12°C

Zamów usługę

Zapraszamy do korzystania z naszych usług

 

Google Street View (czytaj więcej)

Dzięki tej reklamie jest zwiększana widoczność biznesu w wynikach wyszukiwania Google, a także na Mapach Google oraz nowych, zoptymalizowanych pod kątem biznesowym, stronach „Google+ Lokalnie”.

 

Wirtualne wycieczki (czytaj więcej)

Wirtualne spacery to skuteczna i tania forma reklamy, oparta na realizmie. Jest to bardzo wygodne... bo to co widać, turysta zobaczy po przyjeździe.

 

Zdjęcia promocyjne (czytaj więcej)

Nietypowe, o odpowiednim nasyceniu, kolorystyce, wykonane z lustrzanki z dowolnym obiektywem. Zdjęcia inne niż wszystkie, z ziemi i z "lotu ptaka".

 

Filmy promocyjne (czytaj więcej)

Filmy z których będziesz dumna/y. Stosujemy mix ujęć z ziemi i drona, dodamy animację, podkład muzyczny, lektora oraz wymyślimy scenariusz. Zlecasz i niczym się nie martwisz.

 

Strony Internetowe (czytaj więcej)

Realizujemy strony czytelne, przejrzyste i nowoczesne. Każdy serwis jest wyposażony w system edycji treści.

 
Google Street View

W wynikach wyszukiwania Google oraz Google Maps pojawią się dodatkowe informacje w bocznym pasku i pojawi się „zobacz wnętrze”, który wyróżnia w wyszukiwaniach. Wreszcie sama wycieczka zostanie zintegrowana z obecnymi punktami Google Street View. Wirtualna wycieczka oraz dodatkowe zdjęcia które zostaną wykonane przy okazji mogą zostać zamieszczone na dowolnej stronie Internetowej. I na tej stronie oraz bezpośrednio na stronach Google są kompatybilne z urządzeniami mobilnymi Apple (iOS) iPad oraz iPhone.

Koszt realizacji takiego spaceru jest jednorazowy i nie ma żadnych dodatkowych opłat. Wszystkie zdjęcia są własnością zamawiającego.

Cena oraz kwestie techniczne.

100 zł netto za punkt. Ilość punktów (panoram) którą można zamówić: od 3 do 50

Wycieczka działa na zasadzie StreetView a więc odległość pomiędzy dwiema najbliższymi panoramami musi się zawrzeć pomiędzy 1 a 4,6 metra. Ta ilość ma znaczenie w przypadku gdy chcemy odwiedzić kilka miejsc.

Napisz do Nas i zapytaj o tą usługę: reklama@zobaczpodlaskie.pl

50-procentowy kod zniżkowy na płatne usługi w serwisie ZobaczPodlaskie.pl - gratis

 


Wirtualne wycieczki

Jesteśmy  pionierem „wirtualnych spacerów” w woj. podlaskim i  wysokiego poziomu ich realizacji. W ramach realizacji wykonujemy wydania panoramicznych przewodników prezentujących najciekawsze miejsca i atrakcje (w formie internetowej oraz płyt CD).

Przewodniki panoramiczne to obecnie bardzo popularna forma prezentacji. Popularna, bo najbardziej wiarygodna, innowacyjna i korzystna cenowo. Dlatego coraz więcej jest zdecydowanych na tą formę promocji.

Ta innowacyjna technologia w wyjątkowy sposób łączy mapy, zdjęcia, filmy. Dzięki zastosowanej interaktywności każdy użytkownik sam może wybrać trasę wędrówki, zatrzymać się na dłużej w interesujących go miejscach, wchodzić do wnętrz, robić zbliżenia aby obejrzeć szczegóły.

Posiadamy największą w północno-wschodniej Polsce bazę takich realizacji. Natomiast nasze wydanie- OdkryjPodlaskie.pl zostało uznane swego czasu za najlepszą taką realizację w Polsce. Z naszych usług korzystają: Urząd Marszałkowski, powiaty, gminy, muzea, hotele, kliniki i wiele innych podmiotów gospodarczych z województwa podlaskiego.

 

Zapraszamy do skorzystania z cennika który automatycznie wyliczy cenę końcową na podstawie najczęściej wybieranych opcji. Cena przedstawiona w wyliczeniu jest ceną sugerowaną i podlegającą negocjacji. [przejdź do kalkulatora wirtualnego spaceru]

Napisz do Nas i zapytaj o tą usługę: reklama@zobaczpodlaskie.pl

50-procentowy kod zniżkowy na płatne usługi w serwisie ZobaczPodlaskie.pl - gratis

 


Zdjęcia promocyjne

Zdjęcia z lotu ptaka i z ziemi. Zdjęcia które przyciągną uwagę i gości do Twoich usług/ obiektu turystycznego. 

Do zdjęć naziemnych posiadamy na stanie obiektywy długoogniskowe do zdjęć obiektu z daleka. Mamy też obiektywy szerokątne które pozwalają na zrobienie zdjęcia małego pomieszczenia, takiego jak: łazienka, pokój. Mamy też sprzęt do doświetlenia ciemnych pomieszczeń.

Nasze dronyDo zdjęć z "lotu ptaka" wykorzystujemy własne drony. Podnosimy za pomocą drona lustrzankę NIKON z dowolnym obiektywem do 0,5kg. Drona podnosi osoba uprawniona, posiadająca ubezpieczenie OC oraz uprawnienia Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej.

 

Jakość zdjęć można ocenić w Galerii w serwisie kreo.pl 

Jedna sesja z lotu ptaka w granicach 300 zł netto. Pojedyńcze zdjęcia z ziemi (z zewnątrz i wewnątrz obiektu/miejsca) od 30 zł. Konkretna wycena możliwa po ustaleniu szczegółów (ilości zdjęć oraz dojazdu)

Napisz do Nas i zapytaj o tą usługę: reklama@zobaczpodlaskie.pl

50-procentowy kod zniżkowy na płatne usługi w serwisie ZobaczPodlaskie.pl - gratis

 


Filmy promocyjne

Filmy promocyjne to narzędzie marketingowe które należy docenić. To nowoczesna wizytówka pozwalająca na jak najlepsze zaprezentowanie usługi/miejsca i kreowanie pozytywnego wizerunku. 

Przekaz zawarty w filmie i zamieszczony na Państwa stronie, w serwisach turystycznych oraz na platformie YouTube i Facebook pozwoli na dotarcie do tysięcy osób. 

Wysoka jakość realizacji pozwala na wyświetlanie filmu na targach, konferencjach a także w wewnętrznej telewizji hotelowej.

 

Filmy z których będziesz dumna/y. Stosujemy mix ujęć z ziemi i drona, dodamy animację, podkład muzyczny, lektora oraz wymyślimy scenariusz. Zlecasz i niczym się nie martwisz. Cena od 1000 zł uzależniona od długości i wymaganych zaleceń.

 

Napisz do Nas i zapytaj o tą usługę: reklama@zobaczpodlaskie.pl

Zobacz też przykłady naszych realizacji w serwisie kreo.pl 

50-procentowy kod zniżkowy na płatne usługi w serwisie ZobaczPodlaskie.pl - gratis

 


Strony Internetowe

Realizujemy serwisy internetowe w oparciu o  system zarządzania strukturą i treścią (CMS). Robimy od A do Z. Zlecasz i odbierasz gotowy produkt.

Potrzebujesz wizytówkę w Internecie a może Twoja strona jest już stara i nie nadaje się na urządzenia mobilne? Pomożemy w zakupie domeny, wyborze/realizacji grafiki a także uruchomimy skrzynkę e-mail a na koniec przeszkolimy z obsługi serwisu.

Ceny za realizację wachają się średnio od 1000 zł netto do 4000 zł netto. Zależne jest to od tego co potrzebujesz i jaki masz budżet. Jeśli jesteś ciekaw ile kosztowałaby aktualizacja lub realizacja Twojej strony, skontaktuj się z nami.

Napisz do Nas i zapytaj o tą usługę: reklama@zobaczpodlaskie.pl

50-procentowy kod zniżkowy na płatne usługi w serwisie ZobaczPodlaskie.pl - gratis

 


 

Filmy 360, druk, Płyty CD? ... zobacz co jeszcze robimy, wejdź na stronę www.kreo.pl i wybierz ofertę dla siebie.